windsurfing na solinie
kontakt
Baza

Mapa, czyli jak do nas trafić?

Czy windsurfing to sport dla Ciebie?

Nauczymy Cię pływać na desce w 3 godziny!

Wypożyczymy Ci deskę, żagiel i ...

Zaopiekujemy się rodzinką ;-)

Szukasz noclegu?

Linki

Inne atrakcje w Bazie Malibu Windsurfing na Solinie w Polańczyku - Windsurfing Solina

Tak, wiemy. Rodzinka nie jest zachwycona Twoim nowym pomysłem na spędzanie wakacji ;-). „Ty będziesz sobie pływał, a my będziemy się nudzić”. Dobrze znamy te teksty ;-). Nie martw się – pomyśleliśmy i o tym. Po pierwsze, windsurfing to sport dla wszystkich – może też dadzą się skusić, widząc Twoje postępy w nauce? Jeżeli nie (nie radzimy namawiać na siłę), to czeka na nich wiele innych atrakcji.

patelniapatelnia

Mamy najładniejszą plażę na Solinie i najłagodniejszy brzeg. To najlepsze miejsce do opalania (stąd nieoficjalna nazwa „Patelnia”) i do kąpieli w jeziorze. Mamy wygodne leżaki i deski do zabawy dla dzieci.

wypożyczalnia sprzętu pływającego

Na miejscu jest również wypożyczalnia rowerków wodnych, kajaków i łódek oraz bar, w którym można zjeść wyśmienite ręcznie robione pierogi z jagodami, gofry z bitą śmietaną i owocami, najlepsze na Solinie lody włoskie i inne tradycyjne dania barowe. Pragnienie można ugasić zimnymi napojami lub kuflowym piwem.
Gwarantujemy Ci, że nikt nie będzie się nudził i w następny dzień usłyszysz: „chodźmy tam, gdzie wczoraj – tam jest fajnie!”.Prognozy:


Windguru

Meteo
"Sympatyczni ludzie (...) mąż był bardzo zadowolony z instruktora, a ja miałam z kim pogadać i napić się dobrej kawy(...) czuliśmy się jak u starych dobrych znajomych"
Becia z Kielc

"Prawdziwie rodzinna atmosfera (...) dzieci poszalały we wodzie, a ja nieźle się ubawiłam patrząc jak mój mąż ląduje co 10 sekund w wodzie - zrobiłam fajne fotki ;-)"
Aśka z ?

"Nie spodziewałam się w barze tak smacznych pierogów - jak u mojej babci. Dzieci też zachwycały się zapiekankami."
Justyna z Warszawy